Planinarsko društvo Zagorske steze Zabok

Vrsta Planinarski
Država Hrvatska
Odredište Hrvatsko zagorje
Opis Polazak iz Zaboka u 8:40, vožnja prema Podgori, te parkiranje u Podgori iza kafića Jelenje pećine. Polazak na pohod oko 9 i 15, preko Jelenjih pećina. Odmor na vidikovcu Pesji skok i slikanje. Nastavak prema planinarskom domu gdje se odmaramo 20 minuta. Nas 13 nastavlja dalje prema vrhu uz usputno slikanje na Kamenu (Dedek) i nastavljamo prema vrhu. Vraćamo se kod Doma gdje je pauza 30 minuta i istim se putem spuštamo natrag – preko Jelenjih pećina u Podgoru.
Polazak 24.03.2019. u 08:30
Povratak 24.03.2019. u 15:00
Vrijeme hoda 4.5 sata(-ti)
Tehnička zahtjevnost T1 - nezahtjevno
Zahtjevnost (trajanje) K2 - otežano
Vrijeme Sunčano i vrlo toplo uz topli lagani vjetar
Prijevoz osobni automobili
VodičMikulec Borovčak Ana
Pomoćni vodič
Broj nečlanova PDZS 7
Napomena Važna je napomenuti da je sa nama cijelim putem od Podgore do vrha i natrag išao mali pslić kojem smo dali ime Floki.

Bilo je ne članova društva ili onih koji nemaju još produžene članarine. Upozoreni su da to moraju hitno učiniti kod Tamare.
Sudionici pohoda Sara Šaić, Erik Ljubić, Riko Ljubić, Kristina Ljubić, Jadranka Mihalinec, Mirjana Grgić i Vedran Frinčić nisu članovi PD-a

Sudionici pohoda:

1. Franjo Bivol